Kot Źródłowy

Konkurs - Kot Źródłowy na ConFrontJS - wygraj bilet.

Cześć! To znowu ja! Wiem, że szybko i w ogóle. Ale z takimi informacjami działa się ASAP. Kot dostał darmowy bilet na ConFrontJS, a że został patronem, to ma darmową wejściówkę dla jednego z was. Nie będę się rozpisywać co i jak, bo szczegółów dowiecie się ze strony organizatora konferencji, a także z wyczerpującego wpisu Comandeera. Kot jest za bardzo zaaferowany ogarnianiem własnych pudełek (przeprowadzka na raty!!!), żeby zdobywać sie na tak dociekliwe analizy tematu.

Zatem zapraszam do kotobusa i przechodzę do rzeczy. Konkurs ma bardzo prostą formułę: ja zadaję pytanie, ty wysyłasz odpowiedź na maila [email protected] w temacie wpisując “Wygram bilet na ConFrontJS”. To jest bardzo ważne, bo przy otwieraniu waszych maili nie przepracuje się żaden kot (ani nie ucierpi żadne zwierzę).

Zadanie konkursowe

Dobrze wiecie, że całym kocim serduchem i wszystkimi łapkami wspieram środowiska developerskie, które tworzą otwarte oprogramowanie i wpływają na to wszystko, czego na co dzień używamy. Wiecie, że sama jestem osobą, która wpływa na kształt naszego JS-owego grajdołka. I musicie sobie uświadomić, że na kształt community wpływa każdy z nas. Dlatego pytanie konkursowe brzmi:

Z jakim tematem wystąpisz (choćby hipotetycznie) na konferencji dotyczącej szeroko pojętego JS-a?

Na zgłoszenia czekam do 24 października do 23:23, żeby następnie w ciągu 24 godzin zapodać wam zwycięzcę. Wygrywa najciekawsza odpowiedź. Zwycięzca zostanie powiadomiony mailowo, a także udostępniony na kocim blogu i fejsbuku.

Regulamin konkursu “Wygram bilet na ConFrontJS”

 1. Organizatorem konkursu jest administrator bloga Kot Źródłowy.
 2. Nagrodą w konkursie jest jeden darmowy bilet ufundowany przez organizatora konferencji ConFrontJS.
 3. W konkursie może wziąć udział każda pełnoletnia osoba przebywająca na terenie Polski z wyłączeniem najbliższej rodziny organizatora.
 4. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów przeprowadzenia konkursu.
 5. Wybór zwycięzcy odbędzie się za pomocą Jury z złożonego z administratorki strony Kot Źródłowy.
 6. Najlepsza odpowiedź zostanie udostępniona na stronie kot-zrodlowy.pl razem z danymi autora, jeśli ten wyrazi na to zgodę.
 7. Zwycięzca zostanie powiadomiony drogą mailową o tym fakcie.
 8. Konkurs polega na wysłaniu maila o temacie “Wygram bilet na ConFrontJS” na adres [email protected]. W treści wiadomości należy wpisać odpowiedź na pytanie: Z jakim tematem wystąpisz (choćby hipotetycznie) na konferencji dotyczącej szeroko pojętego JS-a?
 9. Każdy uczestnik ma prawo do wysłania tylko jednego zgłoszenia. W razie wielu zgłoszeń wysłanych przez tę samą osobę, liczy się tylko pierwsze zgłoszenie.
 10. Termin zgłoszeń upływa 24 października o 23:23.
 11. Organizator powiadomi o werdykcie do 25 października do godziny 23:23.

Pozostaje mi życzyć Ci powodzenia. Pamiętaj, że to ma być zabawa i wsparcie samej konferencji. Wierzę w Ciebie. To co, widzimy się na ConFrontJS? Miau!